Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 
  Service Specialists
Skype:
MSN:
ANN
perfumesnet
perfumeorg@hotmail.com
SUMMER
lungjyinet
lungjyinet@hotmail.com
JAMIE
lungjyiorg
lungjyiorg@hotmail.com
JOYCE
lungjyicom
lungjyicom@hotmail.com
Opening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

sestdiena, 2008. gada 25. oktobris

Kāda veida lūpukrāsa?
Kāda veida lūpukrāsa?

Lūpu krāsa ir viens no lielākajiem kosmētikas sievietes lieto labu lūpu krāsu ir jābūt šādiem nosacījumiem:

Nesatur kaitīgas vielas, neizraisa alerģiju, tīra garša, ne smarža, smarža; pastas jāspēj droši uzturēt stieņa formu, eļļot un skaistu, bet ne pārāk salds, koši vienveidīgu, nevajadzētu būt dziļumu punktiem; jāizmanto gludi, viegli piemērot, ne pūles var vienmērīgi uzklāj uz lūpām tālāk, siltuma krējumu un labu izturību pret aukstumu, karstā laikā parastos apstākļos, nedrīkst būt eļļas noplūde, auksts plaisāšana, krāsas maiņa, un nav sarukt, gada laikā, ne mīksts ; ielīmēt jāpiemēro lūpām par paturēt dažas stundas off un noturīgāku krāsu; pasta virsmas burbuļi, krāsvielas un no taukiem un eļļām nokrišņi, apvalks gluda, izskats un iepakojuma materiālu būtu skaista, elastīga.

http://www.perfume.com.tw/bags/

1 komentārs:

brandperfumes teica...

Daži ārstēšanas un operācijas, un kā aizsargāt ādu?


  Dermatologi ir liels attieksmes klases var saukt par "kaitīgu" attieksmi, dedzināšana, iesaldēšana, lāzera, korozija, kas ietilpst šajā kategorijā. Pasākumiem, kas nepieciešami, lai aizsargātu ādu ap ārstēšanu. Pēc ārstēšanas ir rūpīgi jānovēro reakcijas, piemēram, iekaisums, infekcija (Pyogenic), iepakojumiem un asiņošana vai čūla, nekroze. Pat ja parasto brūces un brūces dzīšanas, var būt pigmenta, depigmentation vai samazināts, pigmenta traucējumi (segums) un rēta hipertrofija. Žurnālistu pieeja novēršanai ir rūpīgi aizsargāt ādu.


  Ārējai lietošanai medicīnā ādas aizsardzībai, zāles ādas nevar tikai izskatās shangwai un ignorēt normālas ādas ap. Hroniska iekaisuma ādas kokmateriāli, hypertrophied, piemēram, ja izmantojot augstāka koncentrācija pīlings vai nedaudz neuzmanīgi, samazinot aģenti varētu bojāt apkārtējās parasta ādas jāstimulē iekaisumu vai pīlings lielās platībās. Narkotiku pārklāts Chloasma Faciei atkrāsošana taču šķidruma līmenis zirgu zāļu labas ādas fedings gaismas krāsas, kontrasts.


  Formēšanas virsmas membrānas ir jaunas ārstēšanas metodes dažādu ādas slimību ārstēšanai. Tas ir arī ādas aizsardzība. Narkotiku atlases beigām nevar būt kairinošas vai alerģija. Modelis materiāls, kas plasters temperatūru līdz pareizi, tā, ka pacienti ir apmierināti. Sejas, ja akūtas, subakūtas iekaisums nav attīrīšanas vai palielināt iekaisumu; pūžņojošs un čūla bojājumiem nevajadzētu darīt, iet bojā.


  Sejas rētas noņemšanas pigmentu malšanai terapija var sabojāt. Bet tas ļoti tehniska, precīza un brīvi pārvalda to nav viegli. Izvēloties optimālo rotācijas ātrums un dziļumu, kas nepieciešama iepriekš, bojājumu un zaudējumu apmēram starp normālas ādas būtu stingri ievērot ka tie ir, pat tad, ja sākotnējais valkāt rēta, pigmentācija, un bija jauna RĒTU jauns spots, smagu formu "krāsas seju". Lai izvairītos no infekciju izplatīšanās, slīpēšanas daļas tīrīšanu, lai samazinātu ādas baktērijas ar neitrālu ziepēm. 2-3 mēneši pēc operācijas, brūce tabu pret saules gaismu. Neregulāra aptuveni 3 mēnešu laikā pēc operācijas. Vēlams atdzist darbību. Ēst pēc pēdējās ievadīšanas ir bagāta ar vitamīnu a, c, e un p pārtikas. Slimībām, pigments, piemēram, vasaras raibumi, neliels mols, brūns vietas ne ēst pārtikas bagāts pigmenti un pēc slīpēšanas piemēram, ingvers, pavasara sīpoli, ķiploki, pipari, asie pipari un pikantu pārtikas stimulēšana.


  Pēcoperācijas rētas ādas aizsardzība pievēršas tīrīšana, padarot tos bez iekaisums, strutaina un ātri aizauguši. Meklēt svešu materiālu (šuves, sadalīti skujas un apretūras un citu) reakcijas un Keloids veidošanos. Ja atvērtas brūces tiks nekavējoties jātīra ārā brūce augu izdalījumi, aizsargāt ādu ap no piesārņojuma. Pēc ādas grafting darbības, vai tā uzņemas ādas vai ādas jāuztur augsts ādu tīru, sterils. Ģipša rūpīgi uzraudzīt proksimālās bez tūskas, attālo asinis tur ir noklusējuma vai nekrozi. Ja nieze netālu no ģipša, savlaicīgi Antipruritic zāles ārējai lietošanai aizsargā ādu ne asaru.