Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 

 Service Specialists

Skype:

E.Mail:

ANN

perfumesnet

perfumeorg@gmail.com

NINA

elady.tw

elady.tw@gmail.com

JAMIE

lungjyiorg

lungjyiorg@gmail.com

JOYCE

lungjyicom

lungjyicom@gmail.com

SUMMER

lungjyinet

lungjyinet@gmail.comOpening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

Gulētiešanas skaistums padara jūs mīlu, pieceldamās

Gulētiešanas skaistums padara jūs mīlu, pieceldamās


 Prakse ir apstiprinājusi miega režīms ir labākais veids, kā novērst nogurumu no cilvēka organismā, ja to var izdarīt "miega skaistums desmit", agri no rīta noteikti saskarsies.


 Izvairīties vai nelielu daudzumu sāls patēriņš, vakariņas un vīnu, lai kad agri no rīta ap acīm un sejas tūska.


 Otrkārt, būtu rūpīgi iztīra sejas grims pirms došanās gulēt, bet, ja nepareiza tīrīšanas metodes, tas ir vienkārši, lai acs apsārtumu. Acu tīru kokvilnas bumbiņas iemērkta šķidro acu plakstiņiem un skropstas 10-20 sekundes, un pēc tam viegli noslaucīt tīru kokvilnas.


 Iegremdējot ūdenī trīs, pirms došanās pie miera tējas maisiņu acu plakstiņiem 10 minūtes, tad jūsu acu krēms.


 Četrus pēc tīrīšanas seju, kokvilnas bumbiņas iemērkta savelkoša losjons mazgāšana un izplatīt lateksa miega.


 Piecas, eļļas vai ilgi pinnes pakļauti ādas var vēlēties izmēģināt maska visu nakti, tur būs satriecošu efektu.


 Sešiem no e vitamīna eļļa, naglu saknes uzmanīgi masāža, un rokas masāžas krēms rokām.


 Septiņi gadi, putu pēdas ar karstu ūdeni pirms gulētiešanas, piemērota emulsiju uz kājām, ar roku pirkstiem, kājas, pēdas pacēluma masāža beigās atkārtoti.


 Astoņi gadi, pirms dodas uz gultas taisnu kāju 5 sekundes un pēc tam noliecās uz 5 sekundēm, tikai 5 reizes par katru pēdu palīdzēja atvieglot dienas nogurums, lai būtu labs miegs.


 Pēc deviņiem, vanna, losjons vai losjons visa ķermeņa masāža, tad laist cepšanas kokvilnas kleita vai tērpu pēc 10 minūtēm. Temperatūra uz drēbes varētu absorbēt āda pamatīgi un padara ādu gludu un dinamiskas.


 Desmit viegli un bezmiegs, kas vēlas iedzert glāzi piena pirms gulētiešanas, jo piena sastāvdaļas satur relaksācijas efektu.