Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 

  Service Specialists

Skype:

E.Mail:

ANN

perfumesnet

perfumeorg@gmail.com

NINA

elady.tw

elady.tw@gmail.com

JAMIE

lungjyiorg

lungjyiorg@gmail.com

JOYCE

lungjyicom

lungjyicom@gmail.com

SUMMER

lungjyinet

lungjyinet@gmail.comOpening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

Pusmūža sievieti aizmukt tumši apļi

Pusmūža sievieti aizmukt tumši apļi


  Mūsdienu sabiedrību, paātrinot ritmu dzīvi kā, pusmūža profesionālās sievietes bieži vien pateicoties milzīgs darba slogs, bez regulāras ēdienreizes, miega īsāks un pārmērīga smadzenes kļūst seja Stīgris, dažādi negatīvi simptomi ar ādu, piemēram, pīlings un sausumu, pinnes, šķiet pašsaprotama karogs ir tumši apļi. Papildus izmantojot izņemot acu maska, acu krēms ādas kopšanai produktu, piemēram, ērtu un efektīvu veidu, kā izmantot vāka kosmētika, lai segtu tumši apļi un citas sejas nepilnības.


  Lai panāktu perfektu vāka efektu, smalku faktūru, ugunskurs viegli Korektors ir būtiska. Krāsa nedrīkst būt tās pašas krāsas līnijas Korektors, ja ne pārāk dziļi vai pārāk sekla veidošanās no krāsu uz sejas vai plankumi nekoordinēta blokiem. Otrkārt, tuvāk krāsu, dūņainajām Foundation ādu un delikāts, liekot uz apģērbu etiķetēm un sauss pulveris ir lieliska make-up precīzāko sakritību. Tās var padarīt sakritušā sejā spoži kā jaunu, starojuma avota.


  Vispirms uz defektiem ar Korektors, plankumi


  Izmantošanas krituma lūpu vai pirkstu, lai preses punkts daļēji nomaskēt vajadzību piesegt. Vāka tumši apļi, rokai iekrāso uztriepes Korektors, maigi preses punkts pie melnas acis, kamēr uz kuriem. Piezīme Nelietojiet melnu vai zilu acu aplauzums sērija, vai vienkārši vēlaties segtu tumši apļi justies uz priekšu. Rodas, ja skropstu tušu un acis par ēnu izgaišanas, vēlams labas acs aplauzums un Korektors, lai sasniegtu labākus rezultātus.


  Uzmanīgi uz fonda


  Par vidējo punktu fonda un pēc tam vienmērīgi pārklāts atvērts līdz fonda līdz šim no redzesloka. Apdūmot uz augšu un pēc tam ekstrapolēt uz auss, tad pastūma uz āru auss, pēdējā push uz apakšējo žokli kaklu, matu departaments, nodrošina, ka nevar redzēt saskaroties ar fonda "robežas". Ar mitru sūkli vai miklo pirkstu ugunskurs, jūs varat izvairīties no fonda pēc "robežas" nozīmē.


  Beidzamā sausā slaucīšana visu seju


  Nelielu pulvera daudzumu iebērt savu plaukstu, tad roku mazgāšanas, berzēt pilnu sejas un pēc tam veikt lielas otas slaucīt uz lieko pulveris.