Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 

  Service Specialists

Skype:

E.Mail:

ANN

perfumesnet

perfumeorg@gmail.com

NINA

elady.tw

elady.tw@gmail.com

JAMIE

lungjyiorg

lungjyiorg@gmail.com

JOYCE

lungjyicom

lungjyicom@gmail.com

SUMMER

lungjyinet

lungjyinet@gmail.comOpening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

Ūdens medus medus skūpsts ādas

Ūdens medus medus skūpsts ādas


  Ziemas, āra čaboņa vējā, in-istabu gaisa kondicionēšanas vide sausa gaisa vidu ir robbing mūsu ādas virsmas ūdeni. Pie zemas temperatūras ziemā, normālu sekrēciju ādas eļļa ievērojami tiek samazināts pagātnē, uz maigās ādas dubultās ūdens trūkuma krīze un naftas trūkums. Jo īpaši sausa āda, neatbilstošas jūsu veiktā apkopes, ādas uzņēmīgāki pret kļūst sauss, rupjš, vai pat vaislas smalkas līnijas. Sakrita ar festivāls nāk, neizbēgami ārdīties, spēlējot un dziedot vakariņas deja, tikai iedzeršana dzeramo, pēc uzturas vēlu, ādas uzņēmīgāki pret kļūst pēdējo dienu lunāro mēnesi tumšā gaisma, kas man ir jādara? Diezgan drīz māca rūpēties, sākt no slapjš, veido pietiekami daudz mitruma un barības vielu ādu, ļauj to padarīt spīdumu, mitruma, metila sānu, pievienot mūsu rūpīgi izstrādāts kosmētiku!


  Šādi ir dažādu ādas mitrinošs padomus, un ātri redzēt, kā jūs to darītu?


  Vairāk taukainai ādai, kamēr jūs smērvielas, bet joprojām trūkst ūdens, sauss ziemā visvairāk jutīgas pret ārvalstu naftas, lai jūs atradīsiet, ka pat 25 gadus vecs, grumbu joprojām nežēlīgi ātri uzkāpa augšā ap stūri, tas ir trūkums ūdeni balstītu pseido grumbas, jums ir jādara ir ūdens mitruma un līdzsvarošanas naftas sekrēciju. Mitrinošs sejas maskas izmantošana, divreiz nedēļā, apdūmot piena laikā pirms ādas kopšanas ūdens relatīvi sausu acu želeja acu krējums izplatīsies.


  Neutral jūsu mitrina ādu ir visneaizsargātākās, atlasiet to ar savu ādas kopšanai produktiem var būt līdzīga PH vērtība. Mitrinošs grima ūdenī, barojot mitrinoša želeja satur mitruma saglabāšanas faktors, viegli ādas absorbcijas. Pirms došanās gulēt naktī pārāk taukaini krējuma vai seruma izvairīties bloķēt poras, pinnes vai tauku daļiņu izmērs jautājumiem.


  Saskaņā ar sausa āda jums jums būs nepieciešams, lai būtu labs, samērā sausa āda, papildu ūdens trūkumu un naftas trūkums ir neapšaubāmi "sliktāks", lai jums jādara svarīgākās mitrinošs-trīskāršā mitruma un mitruma saglabāšana, ūdens, mitruma kondensācija, mitruma krējumu un iknedēļas mitrinošs maskēt aprūpi, turot ādu, mīksta un krēmveida. Kas satur dabīgo augu preparāti jūras kosmētika ir laba izvēle. Izmantot elastīgu mitrinošs aerosols nav par jums, tas tikai padarīs ādu sausu.


  Jauktas ādas tipiem ir visgrūtāk tikt galā ar ir "t" vārda daļas, grūtāk tikt galā. Mazgāt pirms pirmā dzēšpapīra papīrus "t" naftas daļas, un pēc tam mazgā ar atsvaidzinošu sejas tīrīšanas līdzeklis, vairāk sausa vaigiem un apkārt acij ir jālieto mitrinošs sejas tīrīšanas līdzeklis. Ādas aprūpi, kā arī atsevišķu atlasi.


  Jutību, un cilvēki pirms sākat mitruma ādu, kāda veida produktu mums vispirms ir jāsaprot sevi neaizsargāti pret alerģijām, vislabāk ir nelietot alkoholu mitrinošs produktiem, jūs varat izvēlēties līdz vidēja, nav aromāts stimulāciju, mitrinošs produktus, kas satur dabiskās sastāvdaļas, lai nomierinātu moistens ādu.