Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 

  Service Specialists

Skype:

E.Mail:

ANN

perfumesnet

perfumeorg@gmail.com

NINA

elady.tw

elady.tw@gmail.com

JAMIE

lungjyiorg

lungjyiorg@gmail.com

JOYCE

lungjyicom

lungjyicom@gmail.com

SUMMER

lungjyinet

lungjyinet@gmail.comOpening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

trešdiena, 2009. gada 7. janvāris

Kā cilvēki dažādu vecumu un veidu izvēlēties kosmētiku?品牌
SHU UEMURA 植村秀
品名
MIKA花舞晶伶化妝包_包包
存貨

規格/說明
190$800 尺寸:15 cm * 5 cm * 12 cm 產品說明: 就是結合專業彩妝師品牌shu uemura強大的彩妝研發團隊,與當代攝影大師蜷川實花兩造色彩大師對色彩的精心
銷售類型
Wholesale
Kā cilvēki dažādu vecumu un veidu izvēlēties kosmētiku?

Cilvēka āda dažāda vecuma ir dažādas īpašības. Pubertāte pirms āda ir galvenokārt normāla āda, uz pubertātes, tauku dziedzeru pastiprināta ādas kļūt taukainas ādas, 25 līdz 35 gadiem, āda ir vairāk paredzēts kombinētai ādai, ādai pakāpeniski noveco pēc 35 gadu vecuma uz sausu ādu. Sievietes no 25 līdz 30 gadiem, 30 līdz 35 gadus vecs vīrietis, āda kļūst jutīgāka, it īpaši nabadzīgajiem, aizsardzības spēju VV nemaksā uzmanību aizsardzībai, ar tieksmi uz plankumiem vai ādas alerģijas.

Sakarā ar dažādām īpašībām ādas cilvēkiem dažāda vecuma, atkarībā no apstākļiem, izvēlēties piemērotus kosmētiku. Bērnu āda ir maiga, un jāizmanto bez kairinošs, mazāk eļļas, uztura krējumu un medus ādas kopšanas līdzekļi bērniem kosmētikas; maigo ādu no jaunu sieviešu, izvēle medus klases un dūņainām krējuma ādas kopšanas produktiem, piemēram, mandelēm un medus, medus, žeņšeņs proteīns skaistums krējums, olbaltumvielu atjaunošanos krējums un citi proteīni, sausa āda veciem cilvēkiem, izmantojot lipīdu kosmētikas, ādas mitruma, un auksts, krekinga efekts.

Izvēlieties kosmētiku, bet arī pēc viņu ādas tipam, tas sejas būs laba lomu skaistuma un veselības. Sausa āda uz virsmas tauku, krēms, losjons, perlamutra, krējuma un citu novērš dūņainām kosmētika, taukaina āda var izvēlēties izmantot dūņainām vai ūdeni, nedrīkst lietot aukstu krējumu un citus eļļainus kosmētika, lai jūsu seja būs iegūt netīrs viegli. Turklāt, jo lielo naftas kosmētika, padara ādu vielmaiņu ir radušies būtiski šķēršļi, kas noved pie pūtītēm un citām sejas traucējumiem. Neitrāls āda, būtu jāizmanto, lai saturētu vitamīnu A, B1, B6, un citas uztura kosmētika. Pinnes ādas cilvēki vairāk jālieto ar piesardzību kosmētikas, absolūti nevar gleznot uz naftas kvalitatīvu kosmētiku, pinnes krējuma un citu narkotiku kosmētika jāizvēlas.

http://perfumesorg.web.fc2.com/rain/

1 komentārs:

brandperfumes teica...

Ptoze-, paceļot acis, centrbēdzes un centrtieces- un apaļas acis cilvēks aplauzums?


  Karājas stūrī virs acs ārējā stūrī, kas cilvēkus meklēt mieru, nobriedis, un gāzes, kā arī jūtas depresija, novecošanās un anēmija. Modificētu metodi: acīs ar tumšo acu ēnas konverģences apgabala uz mazu, mazu, ārējā stūrī ar izcēluma krāsu uz augšu SUMI. Acis acu līnijas, lai uzsvērtu asti un izsekošanas laikā stūros ir jāatspoguļo gaismu, ārējā stūrī acis platas un augstāks par acu kontūru. Acu zīmulis ar gleznu, krāsošana stūros, nedaudz plakana un plaši, ārējā stūrī ar acu kontūras uz augšu jūsu iesūtnē. Ja acu plakstiņiem, ielīmēšanas metodes, aizstāt vārdus "skaistas acis, ielīmēt" sagriezti strēmelēs pusi Crescent acu garumu, ar etiķeti uz ārējā stūra greizajiem acs nedaudz uz augšu. Arī izmantojiet komandu Ielīmēt, lai groza metodi viltus skropstas, false skropstām beigās stick acs, atstājot to skropstas, apmēram 2 mm, tad izmanto skropstu skropstas nepatiesu skropstas šķidruma sākotnējā ielīmēts kopā, var būt vizuāli līdz uzlabot acu funkciju.


  Zaudētājs zemākas ārpus stūra augsta acu asti augstāku stūrī. Mobilo stūra cilvēki gudri, jauni dinamiskas. Bet acu asti pieaug arī mazliet vidēji smagas vai pat vienaldzību. Modificētu metodi: stūrī ar izcēluma krāsa un gaisma, spilgtas krāsas un ārējā stūrī Dim ēnas krāsu, pēc acu astes ar atbilstošu izcēluma krāsā; krāsot acis, kad acs nedaudz rupjš, ārējā stūriem nedaudz tievu, skatiens vērsts zem krāsot acis, krāsotas nedaudz raupja beigās, no acs asti art uz vienu sekundi acīs.


  Radiālo attālumu starp acu acis pārāk cieši kopā, ir mazāka par vienu aci, veikts sejas vaibsti, izskatās kompakts, kurš izskatījās nervozi, rūpes par nepatīkamu, garums nav stiept. Modificētu metodi: stūrītis ar gaiši acu ēnas SUMI, ārējā stūrī ar izcēluma krāsā SUMI, acu ēnas, iegarenas, mūsu acis un vienā līnijā stūriem krāsotas rūpīgi līdz sekla, acis iepletās garenas asti. Acu zīmulis acu asti saskaņā ar stresu, no ietvaros ārējo stūru var izsekot līdz vai divām trešdaļām, stūros nav krāsots; no puiša acīm acu skropstas biezākas vidū gleznu, aci skropstām nav krāsošana vai plānas.


  Centrbēdzes acu attālumu starp acis pārāk tālu, platāki par vienu aci, garums sejas vaibsti izskatīties izkaisīti, cilvēki, šķiet, apātisks, pavirši neass. Modificētu metodi: acīs ar tumšo acu ēnas konverģences akcenta krāsas vietā ārpus acu ēnas stūrī stūra tuvumā būtu nevis izstiepj uz āru, nedaudz raupja stūriem manas acis līnijas ārējās stūriem, lai paplašinājumu, mānekļus saskaņā ar stūri, krāsotas pagriezienos, ārējie stūri nav jāuzsver; acu skropstu krāsošana ar biezu ārējo stūru nedaudz tievu skropstu krāsošana.


  Apaļas acis apaļas acu formu raksturo, attālumam līdz iekšpuses un ārpuses stūris ačelēs radiāns, padarīt cilvēkus meklēt smart un dzīvīgu, bet tur ir nenobriedis, trūkst stabilu, naivi sajūtu. Modificētu metodi: uzsvēra krāsu augšējo plakstiņu, iekšpusē un ārpusē stūros, acu asti ēnas krāsu uz ārpus Halo krāsvielas, acs centrālās ar ēnu krāsu konverģenci, bubulis, ar spilgtas krāsas, uzacu kaula daļas ar spilgtas krāsas, Xia plakstiņu acu astes ar uzsvēra krāsu ārpus Halo krāsvielas; manas acis rindai no stūriem nedaudz plats, acis centrālās būtu taisni un naudas sodu, ārpus stūriem iegarenas, paplašināta un rožu, Xia acu zīmulis ārējiem stūriem nedaudz plats, krāsot ar ārējiem stūriem, lai laikā viens otru daļu.