Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 

 Service Specialists

Skype:

E.Mail:

ANN

perfumesnet

perfumeorg@gmail.com

NINA

elady.tw

elady.tw@gmail.com

JAMIE

lungjyiorg

lungjyiorg@gmail.com

JOYCE

lungjyicom

lungjyicom@gmail.com

SUMMER

lungjyinet

lungjyinet@gmail.comOpening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

trešdiena, 2009. gada 15. aprīlis

Kā izvēlēties kosmētiku?品牌
SHU UEMURE 植村秀
品名
蝴蝶花蕊化妝包(紅)_包包
存貨

規格/說明
150$500                  產品說明:                 植村秀蝴蝶花蕊化妝包 材質:尼龍材質 尺寸大小約為:17.5*4.5*10cm 可當化妝包也可當手拿包使用,容量很大且時尚有型喔! 款式為2008年最新由名服裝設計師-竇騰璜為植村秀設計!!
銷售類型
Wholesale

Kā izvēlēties kosmētiku?

Ir daudzi cilvēki nezina sastāvdaļas kosmētikas, mēdz izvēlēties kosmētiku, 1. uzmanība ir tās aromāts. Kaut gan smarža ir ļoti svarīga, bet vēl svarīgāk, kosmētikas kvalitāti, jo zemas kvalitātes kosmētiku, visticamāk, lai nesabojātu ādu. Pareiza izvēle kosmētikas vajadzētu pievērst uzmanību uz šo:

Izvēlēties kosmētika vispirms pievērst uzmanību, vai pārbaudes sertifikātu un veselība atļaujas. Ievērojiet, ka izgatavošanas datumu kosmētiku. Vispār, pastas, krējuma, medus produktus, cik vien iespējams rūpnīcā gadā līdz pusotra gada beigām. Rūpīgi izlasiet instrukcijas, pievērsiet uzmanību, izmantojot metodes un piesardzības pasākumi.

Atkarīgs no krāsu kosmētikas izvēle kosmētikas spilgti, un konstatēja, krāsu vai krāsas sarkanā, melnā, zaļā, redzama pelējuma vai tumšāku, kas tiek pievienota beidzies produktiem vai ražošanas pigmenta nevar izmantot. Piemēram, izskatu duļķainība, ūdens separators vai floc, pastas saraušanās, plaisas, nevar izmantot vairāk.

Kosmētika smarža elegants, atsvaidzinošu, bet ne asa smarža, garša vai smarža nevar izmantot.

Kosmētikas prasības un detalizēta struktūra, jo struktūra ir maigāka, lielāka tās saķere ar ādu, berzēt uz ādas ir dabiski piemērota. Turpmāk aprakstīti veidi, ko parasti izmanto metodes, identificēt kosmētikas:

Emulsiju emulsijas līdzīgi kosmētika, svarīgākais ir pievērst uzmanību labas Emulgācija, labas kvalitātes, ar spilgti spīdums;, spīdīgi tumši slikti, ir rūpīgi jānošķir.

Ar make-up ūdens konverģence ir pilnīgi pārredzama, piemēram, izvēloties, kad pievērst īpašu uzmanību pudeles izpētīt, vai ir normāls pārredzamība un nav nogulsnes, ja necaurspīdīgs, tas neizdevās.

Krējums kosmētika kosmetoloģijas kas ar visplašākā dienas krēms, nakts krēms, krēms ādai, neatkarīgi no vecuma, kuriem ir nepieciešama. Sarma ādas kopšanas līdzekļi, izskatās balts un spilgti, svaigas smaržas, un otrādi, ja slikta kvalitāte no tā šķietami drūms blāvi, duļķaina smaržas, izmēģinājuma nejūtas ērti, bet aptuvenu sajūta. Tāpēc jābūt uzmanīgiem, kad jūs izvēlaties izmēģināt, jūs varat sajust kvalitāti vai sliktāks.

Vasaras kosmētika parasti bieži Mohan, pievienojot daudz emulgatoru un tās piedēkļi, lai novērstu aplauzums. No šī punkta mēs varam redzēt, ka vasaras kosmētika uz lielāku risku noteikšanas, pirms lietojat "sazināties testēšanas metodi, pirms lietošanas, rezultāts ir negatīvs, pozitīvs nedrīkst lietot.


 1. Brand Perfumes

 2. Perfumes

 3. 旅遊 休閒


http://beauty-org.proboards.com/

1 komentārs:

brandperfumes teica...

Vidējā un vecums sievietēm kā make-up?


 Vidējā un vecums sievietēm, sagging grumbu pieaugums, tādēļ ir vairāk nekā jebkuru citu vecuma grimu, atbilstošu kosmētiku var dot jums izskatīties jaunāki un stiprinot viņu uzticību.


 Fonds jāizmanto ziloņkrāsas Foundation, it kā viņš kļuva vecāka, āda kļūs dzeltenā, pēc noslaukot ziloņkrāsas Foundation, var segt līdz pēdas pie dažādās vietās uz sejas un dzeltenas, āda ir maiga un vienmērīgu. Fonda krējumu krāsu un kakla jābūt tuvu, nekad nav balta, citādi tas šķitīs daudz grumbas. Piemēram, ādas ielāpiem, vāku, pieejama Korektors. Vecāka gadagājuma cilvēkiem, arvien vairāk sausa āda, mums vajadzētu izmantot slapjo ziloņkrāsas Foundation palielināt uzturēšanu.


 Caurspīdīgs pulveris pulveris, nelietojot pārāk daudz. Ja vien pietiek plānā slānī, citādi tas šķitīs daudz grumbas.


 -Uzacu uzacis būtu cienīgas, dāsna, nedrīkst būt pārlieku dekorēts uzacu formas. Parasti brūns vai melns uzacu zīmulis ar neliela maiņa, uzacu kontūras ir ne pārāk skaidrs, kādu galu sekla, dziļi vidū. Jaukšanas zem uzacu matiņus, kas velk ārā, jo viens ir tīri padarīs acis izskatās pat greizajiem uzacis.


 Mirdzēt acu ēnas nedrīkst izmantot Flash pastelis un eļļas kvalitāti, vispārējā atlases no tumšas krāsas acu ēnas. Vajadzētu būt daži diskusiju par vispārējo plakstiņu toņos brūns pulveris.


 Acu zīmulis augšējo plakstiņu acu zīmulis ir pieejama zils, zaļš, gaismas brūna, apakšējo plakstiņu acu zīmulis zils vislabāk izmantot. Lai samazinātu maisiņi zem grādu zem acīm ir krāsotas zem skropstu saknes. Vecākas sievietes nevalkā viltus skropstas, skropstas eļļa var būt lietderīgi suka mazliet spēcīgs to.


 Lūpu krāsa ir likts uz lūpu krāsa, kā lūpu krāsu, novecošanos ādas pievienot ievērojamu slāni spīdumu. Vispārējai lietošanai gaiši lūpu un lūpu līnijas pirmo reizi izklāstīja lūpu kontūras lietot lūpu un lūpu krāsu uz dziļu, virspusēji zemāka lūpu krāsu. Ja tev patīk tumšas lūpu krāsu. Notīriet lūpu formu vēlaties notīrīt.


 Izvēlieties gaismas sarkt Rouge, vēlams ar sarkaniem līdzīgs fona, piemērojot kārtiņu. Piezīme krāsu nav pārāk uzkrītoša un apjoms ir maz.


 Kontūru līnijas nav izvelciet zygomatic departaments, kas padarīs jūsu profilā izskatās pamanāmām sānu vaiga suka struktūrskatā sarkanās kontūras.