Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 
 Service Specialists
Skype:
MSN:
ANN
perfumesnet
perfumeorg@hotmail.com
SUMMER
lungjyinet
lungjyinet@hotmail.com
JAMIE
lungjyiorg
lungjyiorg@hotmail.com
JOYCE
lungjyicom
lungjyicom@hotmail.com
Opening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

sestdiena, 2008. gada 25. oktobris

Kā izvēlēties smaržas?
 1. 香水專賣店

 2. 化妝品討論

 3. 保養品專賣店

 4. 禮品討論

 5. 保養品 化妝品
Kā izvēlēties smaržas?

Smaržas ir katras sievietes mīlestība kosmētika, smaržas kvalitāti identifikācijas būtības, tas ir īpaši svarīgi.

Atzīmēt 1. visu iepakojumu, ir pabeigta, griesti, vai slēgt bez noplūdes; tīrs aromāts, bagāts aromāts, atsvaidzinošs, asa smarža alkohola un citu nepatīkamu smaku; risinājums pudele jābūt pārredzamai un skaidrai, bez nokrišņiem, duļķainība, smaržīgiilgs laiks, izsmidzina uz garšu 7 līdz 10 dienām svārki, izvēlēties aromāts, nav konspirēt pudeli, piliens 1 līdz 2 pilienus uz muguras ar rokām, kamēr alkohols gaistošs pēc Veņs ir precīzāka. Ja smarža nāk tāpēc, ka smaržu rokas silda ar ķermeņa temperatūru, un faktisko izmantošanu pašu; vislabāk nopirkt smaržas vakarā, jo lēni, jutīgāka vakarā, kad mūsu ožu no rīta un pēcpusdienā, laiks iegādes nav pick pārāk daudz uzreiz, jo nepārtrauktā testa smaržu smaržas minētajās trīs veidu neskaidrību, kas padarīs jūsu ožu un nevar sasniegt mērķi izvēles smaržu, pirkt smaržas, bet arī pievērst uzmanību ar savu personību, vecuma, nodarbošanās, koordināciju, vecākas sievietes par vieglu smaržu, dzīvīgu jaunas sievietes par daudz bagātu un apreibinoši smaržas.


 1. 化妝品專賣店

 2. 香水討論

 3. 禮品專賣店


http://sky.geocities.jp/gifts_brand

1 komentārs:

brandperfumes teica...

MM ādas aprūpes rokasgrāmata datoru


 Šodien ir tīkla pasaules sieviešu interneta lietotāji arvien vairāk internetā, un laiks ir garāks un garāks. Ārpus sieviešu online iedzīvotāju skaits bija pārsniedzis karaspēka vīri. Tomēr laimīgi ciešā kontaktā ar tīkla procesā, vai jūs zināt elektromagnētiskā starojuma pret iespējamo kaitējumu?


 1. sejas aizsardzība


 Tiešsaistes sieviešu interneta lietotāju sejas traumas, gan nav ienaidnieks, bet spēcīgu elektromagnētisko starojumu, ko nevajadzētu novērtēt par zemu. Aptauju, sieviešu interneta lietotājiem, kas teica: "mana āda ir labāka, Baltās mīksts piedāvājums bija bez plankumiem. Nesen piekļuvi internetam uz ilgu laiku, dažreiz pat 7-9 stundas. Domāju, ka šajās dienās žāvēšana un pīlings ādas un dzeltenīgu krāsu. "Nevēlas atteikties no interneta, vēlas, lai saglabātu ādas spilgti sieviešu interneta lietotāji, tā ir kļuvusi par svarīgu problēmu.


 Radīt statisko ekrāna starojumu, lielākā daļa adsorbcijas putekļi, aci pret aci uz ilgu laiku, vairāk viegli novest pie klipus un grumbas. Tāpēc varat sākt lietot, pirms interneta ādas kopšanas emulsija, kā arī gaiši rozā, lai palielinātu ādas pretestības slāni.


 2, pamatīga tīrīšana


 Pēc interneta pirmais uzdevums ir tīras ādas, attīra sejas pamatīgi ar siltu ūdeni un tīrīšanas šķidruma, elektrostatiskā adsorbcijas putekļu ir tikai noteikti, un pēc tam pārklātas ar vieglas ādas kopšanas līdzekļi. Laiku var samazināt traumu, samitrina ādas paturēt. Šajā gadījumā sieviete internetā patiešām var būt mazliet piepūles, ražas daudz.


 3, skaidrs saglabāšanas


 Ja jūs vēlaties redzēt, kad nākamajā dienā acis sapampusi, seja Stīgris, pāris melnās acis, lai ilgu laiku nepārtrauktu cīņu, jo īpaši nav palikt nomodā visu nakti sērfošanu. Parasti sagatavo acu pilienus pudeli lietainā dienā. Interneta pieteikumu pēc tam, kad gurķu šķēles, mikroshēmas vai saldēti piena auksta trauku ir jauki. Ar: gurķis vai kartupeļi, šķēlēs, pārklātu plakstiņu, acu veicinot garu uz pāris minūtēm; vai auksti zāļu tējas ar marli, iemērc piena acs var mazināt acu nogurums, uztura ādu ap acīm.


 4, palielināt ēdināšanas


 Regulāras interneta piekļuves, pieaugumu uzturu cilvēkiem ir ļoti svarīgi. Vitamīns b labs smadzeņu darba ņēmējiem ir, ja jums palika vēlu, un miega kvalitāte nav laba, jums vajadzētu ēst vairāk dzīvnieku aknām, svaigi augļi un dārzeņi, tie ir bagāti ar vitamīniem b grupas vielas. Turklāt, gaļu, zivīm, piena produktiem, kas arī veicinājis lielākus atmiņas; šokolādes, kviešu nūdeles, jūras veltes, žāvēti augļi var uzlabot koordināciju starp nervu sistēmu, ir interneta labāko maza uzkodām.


 Laiku pa laikam dzert Ķīnas wolfberry sulas un burkānu sula, uz galvas, ādas aprūpes funkcija arī ir ļoti nozīmīgs. Ja jūs patiesi rūp manu izskatās, tā Dzer burkānu sulu vai svaigu augļu sulu.


 5, bieži darot vingrošana, novērst nogurumu


 Ilgu laiku internetā, jūs varat justies reibonis un Stīvs pirkstiem, muguras sāpes vēl zemāka ekstremitātes tūska un varikozas vēnas. Tātad, to vēl mācības miera laikā, lai saglabātu enerģisks.


 Kā miega Cjaņs dzīvoklis guļ gultā Shang, sistēmisku atpūsties, galvas Yang novietot gultas šādi mazināšanas smadzeņu Hou smadzeņu asins skābekļa nepietiekama; bloķēt dubulto kājām, dzīvoklis atrodas Shang gultas vai dīvāna Shang, lai samazinātu divkāršas pēdu tūska un palīdz asins atgriešanās, profilakses apakšējo ekstremitāšu varikozas vēnas, interneta procesā laiku pa stiepuma stiept stiept, stiept kauliem vai Yang ar krēslu Shang, rokas piespiedu atpakaļ stiept apnicis jostas muskuļu spriedzi, var arī pakratīja pirkstu kustību, tas ir pilns atpūsties pirkstu lielākā daļa vienkāršo metodi. Atcerieties, ka šīs nodarbības vingrošanā ir maz ticams, bet daudz labāk nekā slinks miega efekts.