Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 
 Service Specialists
Skype:
MSN:
ANN
perfumesnet
perfumeorg@hotmail.com
SUMMER
lungjyinet
lungjyinet@hotmail.com
JAMIE
lungjyiorg
lungjyiorg@hotmail.com
JOYCE
lungjyicom
lungjyicom@hotmail.com
Opening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

trešdiena, 2008. gada 29. oktobris

Kā lietot smaržas?



 1. POLO

 2. 禮品

 3. ROCHAS

 4. S UEMURA
Kā lietot smaržas?

Smaržas ir pārkaisa to daļu saskaņā ar viņu vajadzībām, vēlmēm un īpašībām. Vispār, smaržas būtu pārkaisa ar artēriju piekaušanu, piemēram, uz kakla, ausu artēriju, sirds, liels hamstring, padusēm un plaukstu locītavās uc artērijām, var izmantot artēriju pulsācijas, dabas aromāts nāk ārā. In apakšējā ķermeņa, piemēram, smaržu, kas no apakšas uz augšu gaistošs un tendētas uz to, aromāts. Dažiem cilvēkiem patīk smidzināt smaržas ar kabatas lakatiņu, svārki oderi, var saņemt tādu pašu lomu. Pievērst uzmanību šādiem: Smaržu un smaržu lietošana nav pārkaisa uzņēmīgi pret saules pakļautas detaļas, piemēram, sejas, tas ir tāpēc smaržas garšvielas dažās gaistošā eļļa iegūta no dabīgiem augiem, daži no šiem gaistošā eļļa, kas satur vīru kumarīnu sastāvdaļas furāniem ar UVA saules gaismā fotoķīmisko reakciju, kā rezultātā saskaroties ar iekaisumu vai smērēšanās klipiem nav sviedri vienkārši, smaržu smaržu vietā veidojas smaržu sviedri jauktu nav nepatīkama, somiņas, apavi un citi ādas izstrādājumi, smaržas, smaržas ir alkohols kažokādas zaudējusi savu dabisko spīdumu, 2 ādas garša viegli nonākt konfliktā ar smaržu; Neizsmidzināt smaržas uz pērlēm, zelta rotaslietas, jo tas ietekmēs savu spožumu.


 1. SAMBA

 2. SISLEY

 3. VERSACE

 4. YSL


http://www.elady.tw/perfumes/

2 komentāri:

brandperfumes teica...

Sievietes seja ir "audzināt"


 Cilvēka ārējais izskats un redzes attālums un leņķis visērtāk un citi tieši, ir pats interesantākais apmaiņā pret otru, konkrēti identificējot daļas ir arī sieviete. Sievietes uz fizisko izskatu izpratni tikai jābūt jauki un skaisti, acu, ādas, sejas izteiksmes, ir sievietes prātā, nodomu, domas, emocijas, emocijas, personību, un tā tālāk tieši. Tāpēc sieviete ļoti piešķir nozīmi iezīme vizuālos efektus citiem.


 Es bieži redzēt daudzas sievietes bez kosmētikas parādīšanos, pat svarīgos gadījumos, vai kosmētikas sejas izskatu, es domāju, ka tas ir ārējais nozīme izpratnes trūkums, vai vismaz darīs kaut ko, piemēram, par maz lūpu krāsa, uzacu un tā tālāk, gandrīz nav nozīmes, vismaz parādīt, ka jūs zināt, tas ir svarīgi.


 Sievietes ir jācenšas padarīt savu izskatu dod justies mazliet labāk, kas ir skaists. Persona personai paziņojumu, pirmie iespaidi ir ļoti svarīga, psiholoģija, sauc par "pirmo efektu", proti, ka meet par pirmo reizi cilvēki veido pirmo iespaidu, iesaistīšanās ir būtiska nozīme nākotnē, tik "pirmā ietekme" visu kontaktu ar spēka līdz 75 %. Sieviete sākotnējo apmaiņu vizuālais iespaids, ka mums tas nav mums, cilvēkiem, kas tieši ietekmē uz viņa vērtējumu, tas ir tāpēc, ka cilvēku zemapziņu,, parasti viegli bija kopš bērnu perioda pakāpeniski veidošanos jēdzienu efektu, šie pasaku stāsts Angel un skaistuma līdzvērtīgu Yu labāku un laipns, raganu un neglīta sieviete ir vienāds ar neglīts un ļaunuma jēdzienu efektu ar sievieti labu ļauno cilvēkiem un ir labi, vai slikti novērtējuma, tas ir oriģināls estētisko atmiņas ražo no "pieskarties mediju efektu".


 Uzlabot skaistumu izskatās, vispār, vajadzētu pievērst uzmanību uz diviem jautājumiem: ilgtermiņa saglabāšanas ievērot ādu, tāpēc, ka manu izskatās vislabāk fizioloģiskā valstis; otrais ir dzīvot, kosmētikas izmaiņas un tā tālāk izmantošanu izskatās uz labāko sniegumu. Konkrēti, tā saka, jūs vēlaties kamēr saules aizsardzības, sporta, veselības, uztura, ādas aprūpes namos, un tā tālāk, ļaut pēc iespējas mazāk ādas dažas grumbas, plankumi, elastīga un spīdīgi, un, kad jūs piedalījāties jūs vērtību, augstas kvalitātes ziloņkrāsas Foundation un atbilstošu lūpu un jūs ar viņu vienaudžiem ārējais izskats un stils uz displeja stiprās puses.

brandperfumes teica...

 Sievietes seja mainīsies, vecumā neveiksmes nav bieži saka, ka izmaiņas šīs izmaiņas izslēgti abi faktori var mainīties laika. Mans draugs, labi pazīstams universitātes profesors reiz teica, un es tērzēja: "sievietes izskatu ir mainīgs, ne augt labi tas nav svarīgi, vai daži cilvēki varētu saņemt labāku, aug labi, daži cilvēki saņemt neglīts. "Man ir konsekventi atbalstījusi sievietes varētu mainīt izskatu frāzi, profesors un, manuprāt, vairāk biedru.


 Sievietes fizisko izskatu atkarīgi vecāki pirms vecuma 30, pēc tam, kad par savu 30 gadu vecumam. 30 gadu vecumu, seju no ģenētiski faktori un objektīvu lēmumu, pēc vecuma 30 izskatās, kļuva izglītotas, personībām, pieredzi, dzīves kompleksi. Tātad, tāpat kā es teicu, izskatās sieviete ir "tur" ārpus, jo ir tur, tas "tur" vārdu, satur ir uzturs, un māsa un audzēšanas trīs satura līmenis, ar ir tur un ārpus tur, divi aspekti, nav dienu divas dienas lietas, bet atpūtu ilgu un procesu, sievietes, cilvēki ir jānotīra un izpratnes gradienta šo procesu.


 Pirmkārt, ir paaugstināt. Paaugstinot uzturvielas ir "formas un Xia", ir zināšanas, un pieredzi, un ieskats, un rīcību un pasaules uzskatu un tā tālāk, šie "uzturviela" ir avots, caur sakne saknes asinis, visas Meridian iefiltrēšanās ar jums izskatās iekšējo resursu lomu Yu "logs", kalkulators var paaugstināt jūs aizvien labāk saskaņotu; var uzturvielu, satur "vīrusu", gadu pēc gada, erozijas vai iznīcina ar jums skaista.


 Ārpusē ir skaistums, ādas kopšanai, uzturu, veselības, kosmētikas līdzekļu un citu "metafizisko" daži veidi. Vajadzības ārpus labu savstarpējo funkciju savstarpējo koordināciju. Vien sieviete sastinga, trulas, tikai ārpus sieviete sekla, trūkst šarmu, bet ārā, sieviete, kas bija pie ilgi stilu, elegance un garšu kombinācija. Spread-Eagle "audzināt" dialektiskā attiecības, kas starp citu izrādīties: sievietes skaistumu bija neliela auguma, vienu, tikai ar daudz sieviešu šarmu var paciest ar mūža draugi.