Importējot zīmolvārdu smaržām kosmētiku ādas kopšanas produktus, make-up dāvanas vairumtirdzniecības rotaslietas Boutique veikalos


Lung Jyi is a Taiwan based distributor of wholesaling top brand cosmetics, fragrances & gift sets to trade & export to specialty stores, superstores or retail stores. We are dedicated in providing you with a wide selection of genuine brand names from every corner of the world. Our company offers a complete range of the most up-scale and cutting edge products, which includes perfume fragrances, men’s perfume、women’s perfume、mini perfume, skin care, cosmetic, color cosmetics, perfume gift sets, skin care gift sets, cosmetic gif sets, hair care, styling products, body care, bath and body accessories, makeup accessories, color cosmetics accessories, fashion decorations, gift sets, fancy products, Japanese fancy products etc.
Export/ Wholesale Business
Based on different channels, our customers could be divided into two categories, physical (traditional) and virtual (newly) channel. The traditional channel consists of trader, wholesaler, skin, body and hair care’s original installation import, franchise store, chain store, decoration corporation, gift corporation, department store, distributor and direct sale. In the other hand, the virtual channel is through wholesaling to the online shopping mall.
Basically, two kinds of our key customers are other smaller wholesalers and physical stores. And due to different trading volumes, trading figures or the long-term cooperation relationships, the wholesale price would be different in those two kinds of customers.

Our products come from creditworthy manufactures, agents or trading partners in order to ensure the product quality and avoid fakes. The bestselling high-quality products and the competitive price are our characteristics; therefore, welcome fraternity or all trades and professions to be our customers or give us some advices. Thank you!

Please call our office number for further information. E.Mail
Tel: 886-6-2820480 , 2822432 , 2833368
Fax: 886-6-2520390, 2828429
 
 Service Specialists
Skype:
MSN:
ANN
perfumesnet
perfumeorg@hotmail.com
SUMMER
lungjyinet
lungjyinet@hotmail.com
JAMIE
lungjyiorg
lungjyiorg@hotmail.com
JOYCE
lungjyicom
lungjyicom@hotmail.com
Opening hours: AM10:00~PM7:00 (Two days off every two week)
Address: No.403-2, Dawu St., Yongkang City, Tainan County 710, Taiwan (R.O.C.)

http://gb.perfume.com.tw/english/

Plaušu Jyi ir Taivāna balstīts izplatītājs vairumtirdzniecību tops zīmolu kosmētikas, smaržvielas & dāvanu komplekti tirdzniecības & eksportēt uz specialitāti veikalos, lielveikalos vai mazumtirdzniecības veikalos. Mēs cenšamies sniegt jums plašu izvēli patiesu ražotājfirmas zīmes no visiem pasaules stūriem. Mūsu kompānija piedāvā pilnu lielākās augšup skalas un griešanas mala produktu, kas ietver smaržas smaržas, vīriešu perfume、women perfume、mini smaržas, ādas kopšanai, kosmētikas, krāsu kosmētika, smaržas dāvanu komplekti, ādas kopšanas dāvanu komplekti, kosmētikas gif kopas, matu kopšanas, ieveidošanas produktu, ķermeņa kopšanas, vannas un ķermeņa piederumi, grima piederumi, krāsu kosmētikas piederumi, modes rotājumi, dāvanu komplekti, iedomātā produktiem, japāņu iedomātā produktiem utt.
Eksporta / vairumtirdzniecība biznesa
Pamatojoties uz dažādiem kanāliem, mūsu klients varētu iedalīt divās grupās, fiziskās (tradicionālā) un virtuālo kanālu (no jauna). Tradicionālās kanālu veido tirgotājs, vairumtirgotājs, ādas, ķermeņa un matu kopšanas sākotnējās uzstādīšanu importa, franšīzes veikalu, ķēdes veikalu, apdares corporation, dāvanu korporācija, universālveikals, izplatītājs un tiešai pārdošanai. No otras puses, virtuālais kanāls ir caur vairumtirdzniecībā tiešsaistes iepirkšanās centrs.
Būtībā, divu veidu mūsu galvenie klienti ir citiem mazākiem vairumtirgotājiem un fiziskās veikali. Un citu tirdzniecības apjomi, tirdzniecības rādītājus vai ilgtermiņa sadarbības attiecības, vairumtirdzniecības cena būtu dažādām šīm divu veidu klientiem.

Mūsu produkti nāk no kredītspējīgs ražo, aģenti un tirdzniecības partneriem, lai nodrošinātu produktu kvalitāti un novērstu viltojumu. Visvairāk pārdoto augstas kvalitātes produkciju un konkurētspējīgu cenu ir mūsu īpašības; Tādēļ laipni brālība vai visām arodu un profesiju, kas mūsu klientiem vai dot mums dažus padomus. paldies!

Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, zvaniet mūsu biroja tālruņa numuru. No sava e-pasta
Tālr.: 886-6-2820480, 2822432, 2833368
Fakss: 886-6-2520390, 2828429

Darba laiki: AM10:00 ~ PM7:00 (divas dienas pie katru divu nedēļu)
Adrese: No.403 2, St. Dawu, Yongkang pilsēta, Tainan County 710, Taivāna (R.O.C.)
http://www.Perfume.com.tw/English/

trešdiena, 2008. gada 29. oktobris

Smaržas izmantošana 1. LIPSMAGIC

 2. LOEWE

 3. 品味與時尚

 4. LOOK

 5. LORENZO
Smaržas izmantošana

Padoms: personiskā kontakta

Smaržas tieša saskare ar ādu,
Ķermeņa siltumu būs aromāts svīšana aizpildīta, pievilcīgāku.

Padoms 2: nelielu daudzumu vairāku

Vienota un vājš aromāts, kas celta Ruoyouruowu miglaina skaistumu, ausīm, iekšpusē elkoņa iekšpusē ceļgala ir labi lietošanas vīraks.

Tip, klausīties Hong valodā

Smaržas valoda un raksturs, katrs smaržas ir savs unikāls garšu. "Indes" ir persiku smaržu, sexy, burvīgs, un daudzveidīgs, valdzinoša, "Kāpu" ir sulīgs dabas apstādījumi aromāts, pūš dzīvības dvašu, tāpat kā zemes uz zilo jūru un debesīm; "opijs" ir klasisks neitrāls aromāts, kas vīrieša gudrs, nobriedis vienkārši un bez maksas un sievietes smarža vienā, mierīgi izstaro mīlestība nekad izbalināt.

Padoms 4: saskaņā ar laika izmaiņām

Summa smaržu kopā ar sezonas. Uz smalka dienā, smaržas, nekā zemas temperatūras biezu dienās; lietainas vai mitrs dienas, smaržas, nevis ilgstošu konverģenci. Turklāt, pavasaris ir ieteicams nomierināt pagājušo dažu aromāts, vasara ir labākais, lai izmantotu gaismu un galveno atsvaidzinošu garšu, ziemā var tikt izvēlēts, lai sasildītu, spēcīgu smaržu.

Padoms 5: atbilst vides

Piemēram, modes, smaržu spēlēt Hongyuntuoyue efektu, un tāpēc dažādās vidēs vajadzēs izmantot dažādas smaržas. Strādāt ar smaržām jābūt vienkāršai un elegants, vakariņas vai puse var izvēlēties spēcīgu smaržu. Smaržu pudeles, jābūt skaidri izraisa nelielu, metāla apšuvuma, lūpu un smaržu pudeles piemēroti ar skaistu un elegantu modes, kristāldzidru stikla, piemērots ikdienas valkāšanai.

Padoms: salda ar sapni

Smaržas smarža, piemēram, to pašu miera un nomierinātu garu lomu rozes, apelsīnu ziedu, lavandas, jasmīnu utt ir lieliskas hipnotisks efekts augi kā galveno izejmateriālu smaržas, piloša trīs pilienus uz augšu pēdu un plaukstu locītavas vai ausis, tad iet gulēt, lai jūsu sapņi vairāk salds.


 1. Perfumes Wholesale

 2. LUCIANO

 3. LUNA

 4. LYON


http://cosmeticorg.tripod.com/

1 komentārs:

brandperfumes teica...

Saglabāt neizmantot ļaunprātīgi e vitamīns


 E vitamīns ir ļoti populārs narkotikas pēdējos gados dažas sievietes kavēšanās novecošanās, skaistums, ādas kopšanai, e vitamīna tableti katru dienu. Pretī dara kaitējumu nekā laba.


 Klīniski, vidusmēra pieaugušais izmanto ikdienas devu, un e vitamīnu, orāli 1-3 stundas dienā, 10-100 mg vienā reizē. Pārsniegt devu medikamentu var izraisīt daudz negatīvu ietekmi. Sākumā pārdozēšanu, būs samazināt cilvēka imūnsistēmas funkcijas, dažas no tām parādās reiboni, neskaidra redze, nejutīgums muti iekaisumu un amenorrhea; papildu pārmērīgām, tas var izraisīt traucējumi steroīdu vielmaiņu, muskuļu vājums, krūts hipertrofija izraisa vai pat izraisīt krūts vēzi.


 Turklāt daži cilvēki izmanto, kad daži skaistumkopšanas produktus, kas satur e vitamīnu, piemēram, kad grumba krēms, krēms, sejas maskas, tur būs kontaktdermatīts simptomiem, piemēram, apsārtums, papulas, notiekot minēto simptomu pārtraukt izmantot nekavējoties.


 Eksperti iesaka, ka e vitamīna, vislabāk ar pārtikas papildinājumu, e vitamīns pastāv galvenokārt augu eļļas, dzīvnieku orgāni, pupiņas, salātiem, olu dzeltenumu, augļi, liesās gaļas, zemesrieksti, utt. Ja jums ir nepieciešams īpašs Papildinājums jāveic saskaņā ar ārsta norādījumiem.